A Manchester United 18 éves argentin focistája, Alejandro Garnacho Instagram-storyba töltött fel egy fotót, amelyen egyebek között az volt látható, hogy Garnacho kanapéján egy eldobható e-cigaretta hever – írja a Promotions.hu.
Miután kommentelők felhívták a figyelmet a készülékre, Garnacho törölte a képet, majd feltöltött egy olyan verziót, amelyen már nem szerepelt az e-cigaretta.
Tavaly októberben írtunk egy másik focistáról, akit e-cigizésen kaptak, méghozzá meccs közben, a kispadon. A belga Radja Nainggolant akkor fel is függesztette csapata, a Royal Antwerp.
