Az egykori belga válogatott Radja Nainggolannak meglehetősen rossz hete volt. Hét közben letartóztatta a rendőrség, mert úgy ült a volán mögé, hogy lejárt a jogosítványa. Miután elengedték, vasárnap leülhetett a kispadra csapata, a Royal Antwerp meccsén. A Royal Standard de Liège elleni 3–0-s veresége közben azonban e-cigarettázott a kispadon – írta a Reuters hírügynökség nyomán a Yahoo News.
A 34 éves játékost viselkedése miatt felfüggesztette a belga első osztály második helyén álló klubja, amely közölte, megállapodás született Nainggolannal azzal kapcsolatban, mit vár el tőle és mit nem a Royal Antwerp. A klub ennél többet nem közölt, a játékos viszont az Instagramon jelezte, szerinte túl szigorú döntés született, de elnézést kér tetteiért és igyekszik segíteni a csapatán.
Nainggolan egyébként korábban olasz klubokban szerepelt, egyebek között az AS Romában és az Interben. Régóta köztudott, hogy nagy dohányos, tavaly nyáron bekerült a labdarúgó Európa-bajnokság kapcsán összeállított európai dohányos-válogatottunkba is.
Nyitókép: Radja Nainggolan a kispadon e-cigizett a Royal Antwerp meccsén (Fotó: Goal.com)

