Tobacco

Rovat:

Olvasmány
Becsült olvasási idő: 1 perc
Szivarral ünnepelte a bajnoki címet a Liverpool sztárja

Tavaly is Cohibát szívott az akkori angol bajnok.

Vasárnap hazai pályán 5–1-re megverte a Tottenhamet, így matematikailag is bebiztosította a bajnoki címét a Liverpool, négy fordulóval az angol labdarúgó első osztály, a Premier League idei szezonjának vége előtt. Szoboszlai Dominik első magyarként hódította el a világ legerősebb bajnokságának tartott PL trófeáját.

Fotó: Darwin Núñez / Instagram / Tobacco

A Liverpool csatára, az uruguayi Darwin Núñez az Instagram-oldalára posztolta, hogy sörrel és szivarral ünnepelte a bajnoki címet a csapat öltözőjében – a kép tanúsága szerint egy kubai Cohibát pöfékelt. A Liverpool egyébként a Manchester City győzelmi sorozatának vetett véget – a kékek zsinórban négyszer lettek bajnokok –, tavaly a csapat edzője, Pep Guardiola szivarozott, szintén egy Cohibát fogyasztva.

Darwin Núñezt az ünneplést követően egyébként amiatt bírálták a közösségi médiában, hogy pezsgővel vagy sörrel locsolta le muszlim csapattársát, az egyiptomi Mohamed Salahot, aki nem fogyaszt alkoholt.

A csapat szponzora a Carslberg, minden meccs után a logójukkal ellátott posztban ünneplik az adott mérkőzés legjobb teljesítményét nyújtó játékosát, s amikor Salah lett a meccs legjobbja, a Carslberg logója nem szerepelt a grafikán. Ám mint később kiderült, Núñez alkoholmentes itallal locsolta le a PL idei szezonjának gólkirályát, Salahot.