Tobacco

Rovat:

Olvasmány
Becsült olvasási idő: 1 perc
Szivarral ünnepelte első NBA-bajnoki címét a Denver Nuggets játékosa

Jamal Murray egy Plasencia szivarra gyújtott az ünneplés során.

A Denver Nuggets a héten megszerezte  történetének első NBA-bajnoki címét, a csapat játékosa, Jamal Murray pedig egy Plasencia Alma Fuerte Sixto II szivarral élvezte a győzelem ízét – írja a Cigar Snob.

„Nem ez az első alkalom, hogy Plasencia szivarok díszítik a bajnokok kezeit a győzelem pillanataiban. Csak néhány hónappal korábban a Houston Astros, a World Series bajnokai szintén a Plasencia szivarokat szívtak, különösen az Alma del Campo Travesia keverék finomságait élvezték, amikor elnyerték a bajnoki címet”

– írta sajtóközleményében a Plasencia.

Az utóbbi időben meglehetősen népszerűvé vált a sportolók körében a különböző bajnoki címek szivarral való ünneplése. Nemrég Erling Haaland, a Manchester City norvég támadója azzal koronázta meg BL-bajnoki címét, hogy hajnalban szivarra gyújtott. De a tavalyi vb győztes argentin válogatott is szivarra gyújtott a döntő után.