Tobacco

Rovat:

Olvasmány
Becsült olvasási idő: 1 perc
Guardiola ismét szivarral ünnepelte a bajnoki címet

Zsinórban negyedszer lett angol bajnok a Manchester City, amely buszos parádéval emlékezett meg a rekordról.

Az angol első osztályú labdarúgó-bajnokságok eddigi történelmében nem fordult elő korábban, hogy egy csapat zsinórban négy alkalommal is a legjobbnak bizonyuljon, egészen mostanáig.

A Manchester City vasárnap buszos parádéval ünnepelte a rekorddöntést. Angol sajtóbeszámolók szerint nagy bulit csaptak a City játékosai és drukkerei, az egyik buszról például majdnem leesett a csapat angol válogatott játékosa, Jack Grealish.

Ahogy a korábbi három bajnoki cím esetében, a Manchester City katalán vezetőedzője, Pep Guardiola ismét szivarral ünnepelt, ezúttal egy Cohibát pöfékelt a busz tetején.

A parádét követő nyilatkozatából egyébként kiderült, Guardiola a két szezon közti szünetben dönti el, meghosszabbítja-e majd a következő szezon végén lejáró szerződését a Manchester Citynél, ahol egyébként zászlót is készítettek a rajongók egy korábbi szivarozásáról: