Császár László
Becsült olvasási idő: 6 perc
Mi is örömmel fizetnénk koncessziós díjat

Bauer Jánosné férjével 1991-ben nyitott trafikot Szekszárd belvárosában. Szépen ment is az üzlet 2013-ig, amikor ők is pályáztak a koncesszióra. Hidegzuhanyként érte őket a hír, hogy nem jártak eredménnyel. A második körben engedélyt kaptak, kijelölt trafikosként tovább működhettek. Bauer Jánosnéval erről a speciális helyzetről beszélgettünk.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!