Vasárnap délelőtt, 11 óra előtt kirabolták Miskolcon az Andrássy utca 37. szám alatti trafikot az Újgyőri főtér közelében – írta a Borsod Online.
A portál információi szerint miután a szájmaszkot viselő férfi belépett a trafikba, előrántott egy kést, és azzal fenyegetőzve követelte a bevételt az eladótól. A trafikos kinyitotta a pénztárgépet, de a rabló vagy türelmetlen volt, vagy csak nagyon sietett, így felmarkolt némi papírpénzt a pénztárgépből, majd távozott.
Az eladó azonban megnyomta a pánikgombot, majd követte az elkövetőt, s egy járókelőtől is segítséget kért a rabló visszatartásában, miközben a rendőröket is értesítette. A közelben szolgálatot teljesítő járőrök még a trafik közelében elfogták a késes trafikrablót.
„Az üggyel kapcsolatban a nyomozási cselekmények jelenleg is tartanak”
