A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ.
KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!
Becsült olvasási idő: 2 perc
Hatósági áras lett az adatkapcsolat
Azok a vállalkozók sem veszítik el az állami támogatást, akik nem tudtak január 1-jéig online pénztárgépet beüzemelni, mert nem kapták meg a készüléket. A rendeletet december 30-án, az utolsó pillanatban módosította Varga Mihály nemzetgazdasági miniszter. Emellett döntött a rögzített hatósági ár bevezetéséről is az adatkapcsolatban: kiskasszáknál 1500, PC-s gépeknél 2500 forint lesz a havi forgalmi díj.
