A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ.
KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!
Becsült olvasási idő: 7 perc
„A törzsvásárlók örülnek, hogy újra vagyunk”
Mindössze hetven métert kellett költözni, mégis az egyik világból egy másikba csöppenünk. Az Arany János utcai metróállomás földszintes üzletsorából a közeli Bank utcába, egy egykori bank patinás épületébe települt át a régi dohánybolt. A forgalom erősen megcsappant, a trafik viszont nagyon szép, és a korábbinál jóval tágasabb. A tulajdonossal, Polovits Györggyel beszélgettünk.
