Vizet kért a hajdúböszörményi trafikrabló

Vizet kért a hajdúböszörményi trafikrabló

Elrendelte a Debreceni Járásbíróság kedden annak a 20 éves férfinak az előzetes letartóztatását, aki a gyanú szerint kirabolt egy dohányboltot vasárnap a városban - tájékoztatott a hajdú-bihari rendőr-főkapitányság sajtószolgálata.