Becsült olvasási idő: 1 perc
Vizet kért a hajdúböszörményi trafikrabló

Elrendelte a Debreceni Járásbíróság kedden annak a 20 éves férfinak az előzetes letartóztatását, aki a gyanú szerint kirabolt egy dohányboltot vasárnap a városban - tájékoztatott a hajdú-bihari rendőr-főkapitányság sajtószolgálata.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!