Közösségi média
Törik már a dohányt
Július közepén megkezdődött a dohány törése az ország 4700 hektáros termelőterületén. Elsőként a kifejlett alsó leveleket szedik le a gazdálkodók. Lassan valamennyi érintett megyében megindul a munka.
Július közepén megkezdődött a dohány törése az ország 4700 hektáros termelőterületén. Elsőként a kifejlett alsó leveleket szedik le a gazdálkodók. Lassan valamennyi érintett megyében megindul a munka.
