Gyarmati Petra
Becsült olvasási idő: 2 perc
Törik már a dohányt

Július közepén megkezdődött a dohány törése az ország 4700 hektáros termelőterületén. Elsőként a kifejlett alsó leveleket szedik le a gazdálkodók. Lassan valamennyi érintett megyében megindul a munka.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!