Tobacco
Becsült olvasási idő: 0 perc
Több mint hatszáz kiállító vesz részt az idei InterTabacon
A szervezők célja, hogy a világ minden tájáról érkező látogatók otthon érezzék magukat a világ legnagyobb dohányszakmai kiállításán.

Több mint hatszáz kiállító jelezte részvételét az idén visszatérő InterTabac kiállításon, melyek közül százhatvanan először vesznek részt – derül ki a szervezők hivatalos sajtóközleményéből.

Fotó: InterTabac

A szeptember 15-e és 17-e között, Dortmunban megrendezésre kerülő rendezvényen sok új, exkluzív terméket és gyártási technikát ismerhetnek meg a résztvevők, sok újdonságot lehet majd kipróbálni.

Az InterTabacon való részvétel csak 18. életévüket betöltött látogatóknak lehetséges, amit a jegyvásárláskor igazolni kell. Regisztrációra a rendezvény honlapján van lehetőség.