A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ.
KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!
Becsült olvasási idő: 1 perc
Kevesebbet szívtunk az első félévben
Az üzemanyagok jövedéki adójából több bevétele származott az államkasszának az idei első fél évben, mint a tavalyi azonos időszakban, a dohánytermékekből ugyanakkor kevesebb adó folyt be – írta a Világgazdaság a Nemzeti Adó- és Vámhivatal jövedéki statisztikája alapján.
