Kevesebbet szívtunk az első félévben

Kevesebbet szívtunk az első félévben

Az üzemanyagok jövedéki adójából több bevétele származott az államkasszának az idei első fél évben, mint a tavalyi azonos időszakban, a dohánytermékekből ugyanakkor kevesebb adó folyt be – írta a Világgazdaság a Nemzeti Adó- és Vámhivatal jövedéki statisztikája alapján.