Vágó Ágnes
Becsült olvasási idő: 4 perc
„Jó lenne, ha ismét visszatérhetne a maszk nélküli világ”

Szabó Gabriella épp a második OKJ-s tanfolyamot végezte esti tagozaton, amikor úgy döntött, ideje lenne elhelyezkedni valahol napközben és pénzt keresni. Azonkívül jó lenne, ha olyan munkahelyet találna, amely a lakásához is közel esik. Így esett a választása egy aquincumi Nemzeti Dohányboltra, amely csak pár lépés a helyi HÉV-megállótól.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!