A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ.
KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!
Becsült olvasási idő: 6 perc
Hazai források az uniós helyett
Évente hagyományosan megrendezik a Dohánytermesztési Nyílt Napot Ófehértón, a dohánytermesztési ágazat helyzete és kilátásai mellett a hazai dohánytermés minőségéről és hozamáról is képet kapnak az esemény résztvevői. Az idén szeptember 10-én fogadta vendégeit a Fejértó Szövetkezet telephelyén a Magyar Dohánytermelők Országos Szövetségének (MADOSZ) elnöke, Bényei Illés.
