Becsült olvasási idő: 1 perc
300 milliárd forint adó folyt be dohánykereskedelemből

Tavaly az üzemanyagok értékesítésből hatszázmilliárd forintnyi jövedéki adó folyt be az államkincstárba – írja a Magyar Idők cikke alapján a 24.hu. Ez az elmúlt évtized legmagasabb bevételét jelentette 2015-ben.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!