Becsült olvasási idő: 1 perc
2018-ig használhatók a régi húszezresek

A régi – 2015 előtt kibocsátott – 20 000 forintos bankjegyekkel még az év végéig fizethetünk a készpénzes vásárlásaink során, ugyanis 2017. december 31-től a Magyar Nemzeti Bank bevonja azokat a forgalomból.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!