Császár László
Becsült olvasási idő: 6 perc
„12 éve szeretjük, dédelgetjük ezt a boltot”

Újbuda, Fehérvári út, a környéken inkább irodák, mint lakások. Egy „szocreál” jellegű ház alján tágas dohánybolt, a szomszédságban vízipipa-szaküzlet. Belépve ritka árubőség, igazi paradicsom a dohány szerelmeseinek. A két trafikos – egy férfi és egy nő – összeszokott páros, több mint tíz éve együtt dédelgetik ezt az üzletet. Ezúttal Gál Gáborral beszélgetett a Tobacco.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!