Becsült olvasási idő: 0 perc
Október 5-én küldöttgyűlést tart a MADOSZ

Máriapócson gyűlnek össze a hazai dohánytermelők.

Kenyeres Sándor, a Magyar Dohánytermelők Országos Szövetsége (MADOSZ) elnöke 2021. szeptember 17-én keltezett, a MADOSZ honlapjára szeptember 30-án felkerült levelében meghirdette a MADOSZ következő küldöttgyűlésének időpontját, helyszínét és napirendi pontjait.

E szerint 2021. október 5-én, kedden a máriapócsi Emmanuel Zarándokközpontban gyűlnek össze a MADOSZ küldöttei, akiknek a részvétele kötelező. A küldöttgyűlésre négy napirendi pontot terveznek:

  1. A 2020. évi beszámoló / tevékenységi, pénzügyi, Ellenőrző Bizottsági / elfogadása

  2. A MADOSZ módosított alapszabályának megvitatása és elfogadása

  3. A MADOSZ Szervezeti Működési Szabályzatának megvitatása és elfogadása

  4. Egyebek