Kenyeres Sándor, a Magyar Dohánytermelők Országos Szövetsége (MADOSZ) elnöke 2021. szeptember 17-én keltezett, a MADOSZ honlapjára szeptember 30-án felkerült levelében meghirdette a MADOSZ következő küldöttgyűlésének időpontját, helyszínét és napirendi pontjait.
E szerint 2021. október 5-én, kedden a máriapócsi Emmanuel Zarándokközpontban gyűlnek össze a MADOSZ küldöttei, akiknek a részvétele kötelező. A küldöttgyűlésre négy napirendi pontot terveznek:
A 2020. évi beszámoló / tevékenységi, pénzügyi, Ellenőrző Bizottsági / elfogadása
A MADOSZ módosított alapszabályának megvitatása és elfogadása
A MADOSZ Szervezeti Működési Szabályzatának megvitatása és elfogadása
Egyebek
