2021. október 5-én megtartotta küldöttgyűlését a MADOSZ Elnöksége – írja a MADOSZ honlapja. A plénum elfogadta a 2020. évi tevékenységi és mérlegbeszámolókat, az Ellenőrző Bizottság beszámolóját, valamint elfogadták a módosított Alapszabályt és az új Szervezeti és Működési Szabályzatot is.
A küldöttgyűlés a hivatalos feladatok mellett köszöntötte Bényei Illést, aki 22 éven át dolgozott a MADOSZ elnökeként a magyar dohánytermelők érdekeinek érvényesítéséért.

Bényei Illés márciusban mondott le az elnöki tisztségről, utódja Kenyeres Sándor lett. A leköszönt elnökkel készült hosszabb interjúnk a Tobacco 2021/05-ös számában jelent meg.
