MTI
Becsült olvasási idő: 2 perc
Megkötötték az idei dohánytermelési szerződéseket

Az idei termékértékesítési szerződések 99 százalékát már megkötötte a dohánytermelőkkel a két nagy felvásárló társaság, minimális számú szerződéskötések még a Burley dohányfajta esetében várhatók – közölte a Magyar Dohánytermelők Országos Szövetségének (Madosz) elnöke.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!