Tobacco

Rovat:

Olvasmány
Becsült olvasási idő: 1 perc
Magyar győzelem az Osztrák Lassúsági Pipaszívó Versenyen

A 35. osztrák versenyen az Aranyfüst Budapesti Pipázók Klubja versenyzője diadalmaskodott.

Az Aranyfüst Budapesti Pipázók Klubja versenyzője, Verhás Tamás nyerte a 35. Osztrák Lassúsági Pipaszívó Versenyt múlt hétvégén – közölte az Aranyfüst a Facebook-oldalán. Verhás Tamás egy perc híján két órán át pöfékelt. A csapatversenyt is az Aranyfüst nyerte, összesített idejük több mint négy óra lett.

Az Aranyfüst versenyzői a csapatgyőzelem után. Balra az egyéni verseny győztese, Verhás Tamás (Fotó: Magyar Pipások Facebook-csoport)

Nem mellékesen a pénteki napon – a már hagyományosnak mondható – 1 gr-os csapatversenyben a legjobb időt elérő Aranyfüst tagunk a 3. helyezéshez segítette a nemzetközi csapatát. Röviden ennek a versenynek menete, hogy a rendező klub tagjaiból kiválasztott csapatkapitányok mellé – véletlenszerűen – még két versenyzőt sorsolnak a többi klub tagjaiból. Minden versenyző 1 gr versenydohányt kap, amit egymást követően szívnak el a csapat tagjai és az eredmény hármuk idejének összege lesz”

– áll a posztban. Verhás Tamásnak és az Aranyfüst Budapesti Pipázók Klubjának is gratulálunk!