Az InterTabac és az InterSupply visszatérése tavaly szeptemberben nagy siker volt, a kiállítók, a kereskedők és a látogatók egyaránt pozitív visszajelzéseket adtak a rendezvényekről. Nem is kérdés, hogy idén ismét megrendezik a Messe Dortmundban a kiállítást, méghozzá szeptember 14-16 között – olvasható a lapunknak is megküldött hivatalos közleményben.
Tavalyi rendezvény összesen 600 kiállítót és több mint 12 ezer érdeklődőt vonzott Dortmundba. A kiállítók több mint 90 százaléka jelezte, hogy idén is részt szeretne venni az eseményen, amelynek szervezése már el is kezdődött.

Az idei InterTabac szlogenje „Együtt a holnapért” lesz.
„Az InterTabac és az InterSupply mindig is platformot jelentett a teljes dohányipar számára annak minden formájában, a hagyományos szegmenstől az újgenerációs termékekig. Ez a platform és a személyes interakció, a hálózatépítés, az ötletek közös fejlesztése és az iparág előrevitelének elősegítése valódi hozzáadott értéket jelent. Különösen egy olyan világban, amelyet egyre inkább a dohányfogyasztásra vonatkozó korlátozások és tilalmak jellemeznek”
– mondta Sabine Loos, a Messe Dortmund helyszínét birtokló és üzemeltető Westfalenhallen Unternehmensgruppe ügyvezető igazgatója.
A regisztráció és a kiállítási standok foglalása már lehetséges. A regisztrációs űrlap letölthető a kiállítás weboldaláról.
