A Police.hu hétfői közlése szerint a kölcsei határrendészeti kirendeltség munkatársai múlt szerdán Milotánál elfogtak két magyar állampolgárságú férfit, akik hat mesterkarton cigarettát csempésztek.

A 25 és 26 éves férfiakat előállították a határrendészeti kirendeltségre, majd a magyar adó- és zárjegy nélküli dohányáruval együtt átadták az eljárás lefolytatására a Nemzeti Adó- és Vámhivatal munkatársainak.
