Tobacco

Rovat:

Paragrafus
Becsült olvasási idő: 2 perc
Betilthatják a dohányzást az éttermek teraszain Walesben

Legalábbis erre szólították fel a walesi kormányt.

A walesi kormányt felszólították, hogy tiltsa be a kocsmák előtti dohányzást, hogy 2030-ra füstmentes országgá váljon – írja a Wales Online.

Sir Frank Atherton tisztifőorvos új jelentése szerint Walesben az emberek mintegy 13%-a dohányzik. A dohányzás a megelőzhető halálozások egyik fő oka Walesben, és évente mintegy 302 millió fontjába kerül az egészségügynek.

Atherton azt tanácsolta a walesi kormánynak, hogy a dohányzók számának csökkentése érdekében tiltsa be a dohányzást a szabadtéri étkezési helyeken. A jelentés szerint az emberek 72%-a egyetért azzal, hogy a dohányzást nem szabadna engedélyezni a szabadtéri helyeken.

Az ötletet, hogy Walesben tiltsák be a dohányzást a kocsmák, éttermek és kávézók kültéri területein, Vaughan Gething vetette fel először 2020 júliusában, amikor még egészségügyi miniszter volt. Azt mondta, hogy kötelezettséget vállal arra, hogy a Senedd következő ciklusában előrehalad a kültéri dohányzási tilalom ügye – jelenlegi Senedd-ciklus 2026-ban ér véget.

Képünk illusztráció (Forrás: Ideogram.ai)

Akkor a vendéglátóipar bírálta a terveket, és azt állították, hogy az „teljesen megölné a szakmát”. Sir Frank Atherton ajánlásai azonban a szabadtéri étkezőhelyekre összpontosítanak, így ez valószínűleg nem érinti azon kocsmák sörkertjeit, ahol nem szolgálnak fel ételt.

A tiszti főorvos azt is javasolta, hogy a walesi kormány fontolja meg a gyermekek és a fiatalok védelmét az elektromos cigarettákkal szemben. Emellett sürgette a nagyvállalatokat, hogy vállaljanak nagyobb felelősséget a walesi közegészségügyért.

Wales már eddig is élen járt a lakosság egészségének védelmében. Egészségügyi és szociális ellátórendszerünk azonban már most is óriási nyomás alatt áll. Minden eszközt be kell vetnünk az olyan egészségtelen magatartásformák kockázatának csökkentésére, mint a dohányzás, a helytelen táplálkozás, a kábítószer- és alkoholfogyasztás, a szerencsejáték és a fizikai aktivitás hiánya. Az ilyen termékek nagymértékű használata gyakran kevésbé az egyéni »választások«, mint inkább az ezeket a termékeket előállító, forgalmazó, forgalmazó vagy értékesítő nagyvállalatok által alkalmazott stratégiák eredménye. Számos pozitív példa van arra, hogy a vállalatok társadalmi felelősségvállalással reagálnak az éghajlatváltozás globális fenyegetésére. Jelentésem azonban arra is rávilágít, hogy a vállalatok egyre növekvő tendenciát mutatnak a fogyasztók megtévesztésére azáltal, hogy termékeiket környezetbarátabbnak marketingelik, mint amilyenek valójában”

– fogalmazott Sir Frank Atherton.