A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ.
KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!
Becsült olvasási idő: 5 perc
„Az egységcsomagolásra való átállás fennakadás nélkül történt meg”
Idén már hétéves lesz az Országos Dohányboltellátó (ODBE), amelynek újításai és fontos feladatai is voltak 2021 és 2022 fordulóján. Egyebek között bevezették az összevont keretösszeget, amely jó visszhangra talált a több koncesszióval is rendelkezők körében, valamint segíteniük kellett az egységes csomagolásra történő átállást, ahol a dohánybolti alkalmazottak többsége gyorsaságról, rugalmasságról és felkészültségről tett tanúbizonyságot. Jászter Csabával és Peho Árpáddal, az ODBE igazgatóival beszélgettünk.
