Tobacco
Becsült olvasási idő: 0 perc
2025-ben is tart dohánytermelői fórumot az ULT Magyarország

Az eseményt január 30-án rendezik Máriapócson.

Az ULT Magyarország Kft. 2025. január 30-án délelőtt 10 órától dohánytermelői fórumot tart a Máriapócsi Zarándokházban – írja a Magyar Dohánytermelők Országos Szövetsége (MADOSZ) honlapja.

Az „előadások a dohánytermesztés input anyagainak beszerzéséről, a tápanyag-gazdálkodás és növényvédelem elméleti és gyakorlati kérdéseiről, a precíziós gépesítés és gazdálkodás (PGR), valamint további termesztéstechnológiai kérdésekre fognak kiterjedni”

– fogalmazott meghívójában Fekete Tibor, az ULT Magyarország agronómiai igazgatója. Regisztrálni a NYIDOTER agronómusainál lehet.