A vasúton is tilos e-cigarettát használni

A vasúton is tilos e-cigarettát használni

Május 20-án hatályba lépett az elektronikus cigaretta használatát korlátozó szabályozás. Ennek értelmében tilos elektronikus cigarettát és dohányzást imitáló elektronikus eszközöket használni a közösségi közlekedési eszközökön és a közforgalmú intézményekben. A MÁV-csoport nem intézkedik külön ez ügyben, ugyanis a dohányzást tiltó táblák, az utastájékoztatási intézkedések – az új szabályozást követően – az e-cigaretta tiltására is vonatkoznak.