Közösségi média
Mesél a Veszprémi Páholy…
Eddig tudtam, hogy mesél a bécsi erdő…, hogy Cseh Tamás mesél a képről, „hol kalapban látjuk apát”… Most már tudom, hogy mesél a Veszprémi Páholy is, melynek tagjai, bár Füstölgők, nem füstölögnek, sőt füstölni is csak olykor-olykor füstölnek. Ám derűsen emlékeznek, a szót egymásnak adva, hogy először vagy újra halljanak egy-egy megunhatatlan történetet…
Magyar–osztrák dohánykereskedelmi találkozót tartottak
Január végén rendezték meg az első magyar–osztrák dohánykereskedelmi találkozót Budapesten.
