Egy füst alatt

Egy füst alatt

A baranyai megyeszékhelyen 2010 februárja óta működik a Pécsi Füstölgők Asztaltársasága, amelyet négyen alapítottak Horváth Attila vezetésével. Tavaly önálló egyesületté alakultak Pécsi Füstölgők Hagyományőrző Egyesülete néven, ekkor kezdett körvonalazódni a barátságos pipafüstben a nyár végén rendezett, pécsi I. Nemzetközi Pipatalálkozó ötlete.