Közösségi média
Fájdalmas volt a költözés
A 2200 lakosú Herceghalom két trafikja közül az egyik először a kistelepülés szélén, egy benzinkúton, a főúttól száz méterre nyílt meg. Az ismert okok miatt költöznie kellett, és a tulajdonosban még az is felmerült, hogy visszaadja a koncessziót. Nem így történt. A közelben sikerült új helyiséget találnia, és azóta folyamatosan növekszik, virágzik az üzlet. A Tobacco a tulajdonossal, Hargitai Sándorral beszélgetett.
