A nagy melegben harmadával nő az alkoholmentes italok fogyasztása

A nagy melegben harmadával nő az alkoholmentes italok fogyasztása

A nagy meleg mindig kedvezően hat az alkoholmentes italok keresletére, ekkor a fogyasztás egyharmadával is megemelkedik - közölte a Magyar Ásványvíz, Gyümölcslé és Üdítőital Szövetség titkára hétfőn az MTI megkeresésére.