Hogy tetszik az e-learning?

Hogy tetszik az e-learning?

Idén megújította a dohányboltok számára szervezett képzési rendszerét az NDN Zrt. Ennek első tapasztalatairól kérdeztünk trafikosokat. Arra voltunk kíváncsiak: Mennyi időt szánt a tananyag feldolgozására? Mennyire találta érthetőnek, praktikusnak? Ön szerint hatékonyabb az e-learning a továbbképzés korábbi formájánál? Megosztotta-e kollégáival az oktatáson szerzett információkat?