Nemdohányzó munkahely lett a Kormányhivatal

Nemdohányzó munkahely lett a Kormányhivatal

A Dohányzásmentes Világnapon nemdohányzó munkahellyé vált a dolgozók többségének támogatottsága mellett a Csongrád Megyei Kormányhivatal központi épülete.