Orbán Viktor átvette a WHO kitüntetését

Orbán Viktor átvette a WHO kitüntetését

A dohányzás visszaszorítása, a nemdohányzók védelme érdekében végzett munkájáért vett át díjat Orbán Viktor miniszterelnök a Parlamentben Margaret Chantól, az Egészségügyi Világszervezet (WHO) főigazgatójától.