Közösségi média
Madosz: Harminc éve nem volt példa ilyen alacsony átlagtermésre
Termésátlagot és termésmennyiséget tekintve is rossz évet zártak 2020-ban a dohánytermelők – mondta a Magyar Dohánytermelők Országos Szövetségének (Madosz) elnöke hétfőn az MTI-nek.
Elkezdődött a dohány betakarítása
Próbára tette az idei év szélsőséges időjárása a hazai dohányültetvényeket, emiatt a tavalyinál várhatóan gyengébb minőségű és kevesebb lesz a termés - hangzott el egy szakmai rendezvényen a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei Ófehértón.
