Közösségi média
Lemondott a MADOSZ elnöke
21 év közös munkáját köszönte meg leköszönőlevelében Bényei Illés, a Magyar Dohánytermelők Országos Szövetsége (MADOSZ) volt elnöke.
21 év közös munkáját köszönte meg leköszönőlevelében Bényei Illés, a Magyar Dohánytermelők Országos Szövetsége (MADOSZ) volt elnöke.
