Lemondott a MADOSZ elnöke

Lemondott a MADOSZ elnöke

21 év közös munkáját köszönte meg leköszönőlevelében Bényei Illés, a Magyar Dohánytermelők Országos Szövetsége (MADOSZ) volt elnöke.