Közösségi média
Randevú a dohányágazattal
Idén szeptember végén újra Dortmundban gyűlt össze a dohányágazat apraja-nagyja a háromnapos Intertabac, valamint az azt kiegészítő Intersupply kiállításon, hogy partnerkapcsolataikat ápolják, új partnereket, piacokat szerezzenek, szakmai érdeklődőkkel tárgyaljanak és megvitassák a dohányágazat jövőjét. Az eseményre a Tobacco kollégái is ellátogattak.
