Milyen pozitív hozadéka lehet az életünkben megtapasztalt kríziseinknek?

Milyen pozitív hozadéka lehet az életünkben megtapasztalt kríziseinknek?

Hogyan tekinthetünk pozitívan egy krízisre? Egyáltalán, lehet pozitívan tekinteni egy krízisre?