Becsült olvasási idő: 1 perc
Vádat emeltek Szabolcsban egy cigarettacsempész bűnszervezet ellen

Negyvenmillió forint kárt okozó cigarettacsempész bűnszervezet tagjai ellen emelt vádat az ügyészség - közölte a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Főügyészség vezetője pénteken.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!