Új limitált kiadású jegesteát vezet be a XIXO az idei nyárra, amely elhozza 2022-es
év trendi ízét, a görögdinnyét és most málnával párosítja – közölte a Tobaccóval a vállalat.
A termék bevezetésének hátteréről Vecsei Márton, a XIXO márkavezetője ezt mondta:
„Az utóbbi évek meghatározó trendjévé váltak a fúziós ízek, és a limitált kiadású üdítők is egyre nagyobb népszerűségnek örvendenek, így a piaci igényekre tökéletes választ nyújt a XIXO legújabb variánsa. Éppen ezért az új jegestea nem is egy, hanem rögtön két ízt hoz, a görögdinnye és a málna ütős kombinációja garantálja a valódi felfrissülést.”
A limitált kiadású új termék a többihez hasonlóan nem tartalmaz tartósítószert és mesterséges színezéket, és júniustól lesz elérhető a boltok polcain 250 ml-es aludobozos kiszerelésben.
Fotó: XIXO

