November elsejével kezdődően bezárja debreceni, a győri és a hódmezővásárhelyi telephelyeit a Csíki Sör – írja a Csíki Sör Facebook-posztja alapján a Világgazdaság.
A vállalat közleménye szerint
„ennek okai: a csipszadó robbanásszerű növekedése, a forint ingadozása, valamit a sör jövedéki adójának a növekedése.”

Hozzátették, eddigi többéves működésük során első alkalommal történik meg, hogy lelkes, becsületes kollégáktól kell megválniuk.
