Vágó Ágnes
Becsült olvasási idő: 5 perc
Ünnepek idején nagyon megy: öngyújtó, hamutál

Különös dolgot mesélt egy tiszacsegei trafikos. Míg régebben soha be nem tette a lábát az üzletébe nem dohányzó, addig mostanában, az ünnepek közeledtével már egyre többen térnek be hozzá azok közül is, akik ugyan soha rá nem gyújtanának, viszont a családjukból, az ismerőseik vagy barátaik közül valaki igen, és számára keresnek a dohányboltban ajándékot. Elsősorban az öngyújtók és a hamutartók táján néznek körül. Nem is teszik rosszul...

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!