Becsült olvasási idő: 0 perc
Új taggal bővült a GVH

Áder János köztársasági elnök  március 1-jei hatállyal kinevezte Dudra Attilát a Gazdasági Versenyhivatal (GVH) Versenytanácsának tagjává; a Versenytanács-tagok kinevezése hat évre szól - közölte a GVH szerdán az MTI-vel.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!