Becsült olvasási idő: 0 perc
Nyolc nemzeti dohányboltba törtek be Szabolcsban

Nyolc nemzeti dohányboltba törtek be Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében, a bűncselekmények gyanúsítottjai közül négy embert elfogtak, egyet pedig köröznek - közölte a nyírségi rendőr-főkapitányság sajtószolgálata kedden az MTI-vel.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!