Becsült olvasási idő: 1 perc
Egykori pénzügyőrök ellen indult eljárás

A gyanú szerint cigarettacsempészekkel működött együtt két egykori pénzügyőr, az ügyészség kezdeményezte az előzetes letartóztatásukat - tájékoztatta a Csongrád Megyei Főügyészség helyettes szóvivője csütörtökön az MTI-t.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!