Becsült olvasási idő: 1 perc
Ágyakba rejtették a cigarettát

A Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) Bács-Kiskun megyei pénzügyőrei mintegy 25 ezer doboz adózatlan cigarettát, valamint 10 kilogramm dohányt találtak ágyakban elrejtve. Az ügyben költségvetési csalás miatt indult eljárás.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!